SÖZLEŞMELER

Teslimat ve İade


HİZMET ŞARTLARI
 
Hangi Günler Kahve Kavuruyoruz?
Kahveleri haftalık olarak pazar günleri kavuruyoruz. Bir gün dinlendirdikten sonra salı-çarşamba günleri sipariş gönderilerine başlıyoruz. Eğer siparişiniz kavurma günümüzü takip eden hafta içerisinde verildiyse ve elimizde siparişinize uygun stok bulunmuyorsa siparişinizi bir sonraki haftanın kavurma listesine ekliyoruz.
Teslimat
Alışverişiniz İstanbul içine 1-3 iş günü içerisinde, İstanbul dışındaki tüm şehirlere siparişi takip eden 1- 5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının ücret tarifesi üzerinden ulaştırılır. Kargo bedeli alıcı tarafından kapıda ödeme olarak gerçekleşmektedir.
Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması ve kargo sürecinde takılmaması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazın.
Hatalı / Eksik Siparişler
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol edin. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçin.
İade şartları nelerdir?
Genel olarak satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren yedi 14 günlük süre içinde bizim ile iletişime geçerek, neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz. 14 günlük süre içerisinde ürünün iade edilebilmesi için ürünün orijinal kutusu, ambalajı eksiksiz ve hasarsız olması şarttır. Kullanılmış ürünler iade alınmaz.
Niteliği itibariyle satın alınan kahve, ambalajı açılınca iade edilemez. Ancak, sıra dışı bir durum söz konusu ise bizim ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz.
İade edilecek ürünler için fatura ibraz etmek zorunludur.
 Bize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 45 gün içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.