PROBAT

1868 yılında kurulduğundan bu yana dünyanın önde gelen kahve ve kakao kavurma makineleri üretimini yapan ve bu teknolojinin öncüsü olan Probat, endüstriyel ürün yelpazesinin yanında Shoproasters segmentinde de lider kimliğiyle yer almaktadır.

Probat Shoproaster Ekibi

Nitelikli kahve kavurma tutkusu biz ve müşterilerimizin ortak yanı. Bu tutku ancak kahve kavurma sanatı ile kahve kavurma makinesinin bir araya getirilmesiyle gelişebilir bir olgudur. “Probat’ım benimle konuşur. Bana binlerce söz söyler.” Cümleleri kuran insanları duyduğunuzda onların çıldırmış olduğunu düşünebilirsiniz ancak biz onların “Probat’ım” dedikleri makineleri konusunda aşırı tutkulu olduklarını biliyoruz. İşte bu bağlılığın hakkını verebilmek adına, Probat bu konuda uzmanlaşmış bir Shoproasting ekibi oluşturarak, bu konuya tutkuyla bağlı ve bizim için önemli müşterilere hizmet vermeyi hedeflemektedir. Danışmanlık ve makine kurulumuna kadar her aşamada sunulan hizmetlerimize, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz Probat’ın hizmet kalitesine, makinelerimizin kalitesine güvendikleri kadar çok güvenebilirler.

Yetkili ve kendini bu alana adamış ekibimiz müşteri odaklı yaklaşımı ile her an –telefon ya da online desteğe hazırlar. 

Aynı zamanda hızlı üretim ve servis ile müşterilerimizin yanındayız. Üretim sürecimizin optimizasyonu ile müşteri taleplerini teslimat süreleri anlamında karşılamakta bir sorun yaşamamaktayız. Siparişinizin onaylanmasının ardından geçen bir kaç haftanın sonunda el yapımı Probat Shop Roaster’ınız – söz verdiğimiz premium kalitede - gönderime hazar duruma gelmektedir.

Amacımız kahve sektöründe Probat’ın bu konudaki tutkulu kişiliğinin doğru bir şekilde yansıtılarak evrensel bir bakış açısının oluşturulmasıdır. Durmaksızın geliştirdiğimiz satış ve servis ağımız ile sizlere her zaman daha iyi hizmeti ulaştırmaya çabalıyoruz.

Kahve kavurma sektörünün geleceği bizleri nereye götürürse götürsün, bizler size cevap vermek için burada olacağız. Ve her türlü görüş ve önerinize her zaman açığız.

Bize yazmaktan, bizi aramaktan çekinmeyin. Uzun süredir müşterimiz  ya da bu konuya yeni hevesli ve aydınlatılmaya ihtiyacı olan bir girişimci de olabilirsiniz.

 

Rafine Espresso Bar | Türkiye yetkili satış ve servis noktası

Rafine Espresso Bar olarak aynı bakış açısı ile Probat Shoproasters segmentinde 2016 Temmuz ayından bu yana Türkiye satış ve teknik destek hizmetlerini yürütmekteyiz.