HAKKIMIZDA

RAFİNE ESPRESSO BAR

2014 yılında İstanbul Anadolu yakasının kalbi Kadıköy Moda’da oluşturduğumuz ilk dükkanımız ile başlayan serüvenimizi 3. Nesil kahveciliğe bağlı ve sadık konseptimizle, sürekli araştıran, yenilenmeye açık anlayışımızla sürdürmekteyiz. Kaliteyi standart olarak belirleyen yaklaşımı ile Rafine Espresso Bar bugün Türkiye’de kahve kültürünü hakkıyla yaşatan bir işletme olarak hiçbir zaman elindekiyle yetinmeyen, hep bir adım ötesini zorlayan yapısıyla insanlara güncel ve özel tatları sunabilmenin peşinde koşmaya devam ediyor…

Müşterilerimize özel oluşturduğumuz ve şefimiz Kaan Değer’in tarifleriyle oluşan tatlı çeşitlerimizle sunduğumuz her üründe Rafine kalitesini yansıtmayı hedefliyoruz. Bu özel tarifleri oluştururken size özel oluşturulan profildeki kahvelerimizle uygun eşleşmeler yakalamak ve tadı damağında kalacak lezzetler ile kahve keyfinizi katlamak istiyoruz.

Her geçen gün biraz daha geliştirdiğimiz yapımızla kahvenin aşamalarına erişimizi arttırarak müşterilerimize en güzeli en doğru ve uygun metodlarla servis etmeyi kendimize misyon edindik. Kavurma aşamasına adım atmamızla beraber dünya çapında bir marka olan Probat ile olan birlikteliğimize de zemin hazırlanmış oldu. Bir müşteri olarak başlayan Probat maceramıza şuanda Türkiye’ye satış ve teknik servis distribütörlüğünü sürdürerek devam etmekteyiz. Bu ailenin bir parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Amacımız yalnızca en iyi makine ve teçhizatı kullanmak değil, bununla birlikte nihai ürünümüz olan kahvenin de en iyisine ulaşmak ve bunu müşterilerimize sunmak niyetiyle elimizden geleni yapmaktayız. Güncel profillerimiz içerisinde Afrika ve Güney Amerika bölgeleri ağırlıklı ve Rafine Espresso Bar kalitesine uygun standartlarını oluşturduğumuz ürün gamımızın yanında, müşterilerimizin özel tatlara Rafine ayrıcalığı ile ulaşabilmesi için canla başla çalışıyoruz.

Biz kendimizi ve sistemimizi güncel tutarak sizlere en güzeli en doğru şekilde sunmaya çabalıyoruz.