SSS

Hangi günler kahve kavuruyorsunuz?

Kahve kavurma günlerimizi Cumartesi olarak belirledik. Bunun haricinde bazı denemeler ve profillerimizi geliştirmek adına hafta içerisinde de kavurma yapabiliyoruz.

Kahveyi tercih ederken neye dikkat etmeliyim?

Bu tamamen sizin damak tadınıza ve keyif aldığınız kahve içimine göre şekillenecektir. Biz Rafine Espresso Bar olarak sürekli yeniyi ve farklı seçenekleri deneyerek kendi anlayışımıza uygun kahve çekirdekleri ile uygun profilleri buluşturmayı hedefliyoruz. Sitemiz içerisinde seçebileceğiniz kahvelerin tadım notları ile fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda şubelerimizde de deneyimledikten sonra sitemiz üzerinden aynı çekirdekleri sipariş verebilirsiniz. Kahve aktif, değişken ve sürekli yeniliye açık bir macera, siz de standartlara bağlı kalmayın ve denemekten kokrmayın :)

Çekirdekleri neden ögütülmüş olarak satmıyorsunuz?

Öğütülmüş kahve, çekirdek halinden daha kısa ömürlü ve hızlı bir şekilde tüketilmesi gerekmekte. Bu doğrultuda Rafine Espresso Bar olarak bizim önerimiz basit bir el öğütücüsü ile bile olsa kendi kahvenizi kavurmanız. Bu şekilde daha keyifli sonuçlar alacağınızdan şüpheniz olmasın.