Peru San Ignacio Kahve Çekirdeği - 250gr.

PG-0063

Ev ya da iş yerinizde keyifle içebileceğiniz Peru'nun Cajamara bölgesinde yer alan San Ignacio şehrinde yetiştirilmiş ve işlenmiş kahve çekirdekleri.


0.00
Tükendi
Stoğa gelince haber ver
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Peru San Ignacio Kahve Çekirdeği - 250 gr.

Ev ya da iş yerinizde keyifle içebileceğiniz Peru'nun Cajamara bölgesinde yer alan San Igancio şehrinde yetiştirilmiş ve işlenmiş kahve çekirdekleri.

Damak tadınıza uygun şekilde size özel kavrulmuş, öğütülmemiş taze kahve çekirdekleri Rafine Espresso Bar'da sizi bekliyor.

Kahve Özellikleri

 • Kahve çekirdekleri Cajamara bölgesinde San Ignacio şehrine yakın bir konumda yer alan 5 farklı çiftlikte işlenmiştir.
 • Bölgede yer alan Typica ve Caturra ağaçlarından hasat edilmiştir.
 • Rakım: 1500 - 2000 metre.
 • İşleme: Yıkanmış

Tat Notları

 • Domates
 • Limon
 • Tereyağı
 • Rafine narenciye asiditesi

Paket Gramajı

 • Net 250 gr.
Peru San Ignacio

Lima Coffee 2016 yılında Rony Guerrero tarafından kurulmuş bir firma. Rony daha önce yapmış olduğu Peru'nun en önemli ihracat firmalarının kalite kontrol görevindeyken, bölgede yetişen yüksek potansiyel taşıyan kaliteli çekirdeklerin ticari kahve çekirdekleri ile blend haline getirildiğinin farkına varıyor. Bu noktada Rony farklı bir yapıyı oluşturan bir kooperatif kurmaya karar veriyor. Başlangıçta amacı, nitelikli çekirdeklerden mikrolotlar oluşturarak bunları Amerika pazarına sunmak. Bölgedeki kooperatiflerin çoğu bir kaç çiftlik sahibinin bir araya gelmesinden oluşmakta ve yalnızca yakın çevreye satışa odaklanmışlardı.  Ama Rony'nin sistemi tamamı ile kaliteye odaklı bir yapıyı oluşturuyordu.

Üreticilerin çoğunun Cajamara bölgesinde yer almasından dolayı bu lot adı San Ignacio tercih edimiştir. Tüm işletmelerin kendine ait ayıklama cihazları ve kurutma yatakları mevcut. Kahve çekirdekleri klasik yıkama yöntemi ile işlenmekte. Luiz Antonio, Jacinto Jora Willaacero, Alexander Flores, Rosendo Cofiria ve Gevaro Cruz'un oluşturduğu 5 üretici çiftlik tarafından işlenen sarı/kırmızı caturra ve typica türü ağaçlarda yetişen meyveler; Rony'nin tecrübesi ile sabit kalite anlayışı ile grainpro çuvallarda ambalajlanıyor ve kesinlikle %11 üzerinde neme sahip ürünler ambalaja giremiyor.


Ürün hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Teslimat Süreci

Kahve siparişleriniz İstanbul bölgesinde 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir. İstanbul dışına vermiş olduğunuz siparişleriniz 1-5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. (Bu süreç stok durumuna göre değişiklik gösterebilir.)

Kargo Ücreti

Siparişleriniz anlaşmalı kargo firmamızın tarifesi üzerinden faturanıza yansıtılmaktadır.

İade Koşulları
 • Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz.Herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik gördüğünüz anda bizimle derhal irtibata geçiniz.
 • İade durumu bizim tarafımızdan kaynaklanan sorunlarda geçerlidir. Aksi durumda iade kabul edilmemektedir. İade şartları uyduğu takdirde iade süresi 3 iş gününde gerçekleştirilmelidir.
 • İadelerde kargo ücretini alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
 • İade edilecek ürünlerin fatura ibrazı zorunludur.
 • Tarafımıza ulaştırılan ve iade şartlarına uygun olan ürünlerin ödeme iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınır. İade ücretinin hesabınıza geçiş süresi çalıştığınız bankanın insiyatifindedir.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Ürün Değerlendirmeleri
Peru San Ignacio Kahve Çekirdeği - 250gr. için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
  __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
 • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)